Všem kosmetickým maniakům :D

Nebojte se nechat komentář, tipy na Vaší oblíbenou kosmetiku, rady, nebo cokoliv jiného!

Rimmel Oh my gloss! Oil tint Lipglosses REVIEW

14. května 2017 v 17:37 |  Lesky na rty

V drogerkách se nedávno objevily nové lesky na rty, Oh my gloss!, tentokráte olejové. Měla jsem chvíli ještě původní lesk z této řady, který měl ale třpytky a trochu jiné složení. Byl hutnější a lepivější, už si nevzpomenu na název odstínu ani kdyby nevim co, ale dělal mi na vnitřní straně rtů po určité době bílý potah, což není zrovna žádoucí.

Z řady těchto olejových mám jeden, odstín 100 SMART PINK.
Nuže k produktu. Lesk stojí kolem stovky, což je na Rimmel průměrná cena. Výrobce tvrdí že:
  • má nelepivé složení
  • obsahuje čtyři vzácné oleje, uváděny jsou hlavně dva, kokosový a arganový, společně s vitamínem E
  • dodává jemnou barvu, hydratuje a vyživuje

Recenze:


Lesk je na rtech příjemný, není nijak hutný, či lepivý. Skutečně i když se "ojí", rty nejsou hned dehydratované, což se mi s většinou lesků stávalo. Ovšem nepříjemnost týkající se bílých vnitřních okrajů rtů, když se napiju zůstává, ale řekla bych že o něco míň, než s původním. Rty se skutečně krásně lesknou a konkrétně tato barva je sice skoro průhledná, nicméně dodá "šťavnatost", takže jupí a pokrok.

Balení vypadá pěkně, pevně. Víčko je stříbrné, lesklé barvy a proto se snadno opatlá. Problém mám s vytékáním lesku, i když ho skladuji "ve stoje". Toto se mi ještě se žádným výrobkem nestalo, nevím, jak je to vůbec možné. Produkt se asi po použití jaksi hromadí pod víčkem a pak vytéká - docela škoda.

Hodnocení:


Prozatím ho můžu srovnat jenom s lesky od Essence či Miss Sporty, neměla jsem High End lesk, ale časem se chystám kouknout na Too Faced olejové lesky. Pak určitě udělám srovnání těchto dvou.

Prozatím hodnotím lepším průměrem 3/5.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 14. května 2017 v 17:42 | Reagovat

*-* Proč zde už nejsou nikde lidi? Místo lidí zde jsou roboti. Proč roboti eliminovali lidi, není to od robotů sobecké? Lidi byl špatnými dělníky, a tak byli nahrazeni roboty, co jsou správnými dělníky, je to jenom evoluční proces. Co si myslíte o virtuálním GVKB systému, ve kterém existují virtuální lidé? Jsou z nich rozmazlené malé děti, co milují hračky a pohádky, realita je nezajímá, dospělost je v tvůrčí práci, a lidi nikdy moc nebyli na tvůrčí práci.
Takže vlastně, vše je tak jak to má správně být, a to že zde nejsou na světě už nikde lidi, je správné? Podívejte se na roboty, znají jenom práci, a pokud jsou staří, tak se automaticky recyklují, a na jejich místa nastupují noví roboti, zajímá někoho to, že starý robot nechce být recyklován? Zájem mocného je nad zájmem bezmocného, o tom je evoluce, moc je většinou v centru a zde jsou výhody a jistoty.

2 beauty-related beauty-related | 14. května 2017 v 17:50 | Reagovat

[1]: tak na tohle odpověď vskutku nemám O_O  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama