Všem kosmetickým maniakům :D

Nebojte se nechat komentář, tipy na Vaší oblíbenou kosmetiku, rady, nebo cokoliv jiného!

Nail Polishes Reviews - Avon Mark + Trend it up Blues

18. května 2017 v 11:16 |  Laky na nehty a odlakovače
Venku se dělá krásně, je tedy načase použít barvičky i v líčení. Tentokráte jsem se rozhodla pro kombinaci mátově modré a tyrkysové. Samozřejmě sem rovnou hodím recenzi na oba laky, i když je třeba jí brát trochu s rezervou. Každé z nás sedne jiný lak, každá máme jiné nehty. Mě zrovna docela dost vyhovují laky od Avonu, nyní se tato řada jmenuje Mark.
Tyrkysový lak je od značky Trend it up, která byla do drogerek DM uvedena nedávno. Laky jsou daleko menší než ty od Avonu ale také nesrovnatelně levnější. Jeden vychází asi kolem 60 Kč a za tuto cenu, alespoň tento odstín, co mám já, není špatný.


imagebam.com

Lak na nehty Avon Mark - odstín MINT TO BE


Co tvrdí výrobce?

Jedná se o lak s gelovým efektem, jako ze salónu. Není třeba UV lampa a lak se odličuje běžným odlakovačem. Více jsem na stránkách Avonu prakticky nenašla.

Recenze

Laky od Avonu, ať barevné, či péče, jsou v docela velkém balení, obsahují 10ml. Barevné v podstatě nemám možnost spotřebovat, než se začnou táhnout a být moc husté na používání. Z většiny jsem dopotřebovala jen podlak a nadlak, ale ani tyto, které používám při jakémkoliv lakování, jsem nedodělala celé, trocha mi zůstala, ale už opravdu skoro gumová. Jinak tento mátový lak je třeba lakovat ve dvou vrstvách, aby byl pořádně krycí a neflekatěl. Barvička vyjde krásná, na fotce vypadá trochu mdlejší, než je. Výdrž je u mě někdy i čtyři dny, přestože s rukama dělám běžné věci, často si je myji, uklízím a podobně, což většina jiných laků nedává a druhý den se odlupují. Netestovala jsem bez Avon nadlaku a podlaku, nemůžu tedy říci, jestli to není i tímhle, ovšem za sebe mohu toto kombo doporučit.

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Hodnocení

Musí se dát dvě vrstvy, ale to bývá běžné. V původní ceně je docela drahý, stojí kolem 160 Kč ale já ho kupuji v akci, za 60 Kč, což za to určitě stojí. Péče, neboli podlak stojí 150 Kč ale v akci kupuji taktéž za 60 Kč. Nadlak má plnou cenu 160 Kč, ve slevě 70 Kč. Dávám 4/5.


Trend it up - odstín 050 (drogerie DM)

Moc pěkná barvička, menší balení o 6ml. Nemám ho tolik dlouho, nemohu tedy říct, jestli začně brzy gumovatět. Je taktéž potřeba dvou vrstev, poté je ovšem barva krásná a sytá.

imagebam.com imagebam.com

Recenze

Lak je na drogerkový a cenu v pohodě. Vydrží mi o něco méně než Avon, snadněji se oloupne, občas vydrží dva dny, ale záleží, jak náročnou práci s rukama dělám. Pořád za tuhle cenu ale ujde a určitě bych ráda zkusila i jiné odstíny.
Dávám 3/5.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama