Všem kosmetickým maniakům :D

Nebojte se nechat komentář, tipy na Vaší oblíbenou kosmetiku, rady, nebo cokoliv jiného!

Cien Eye Makeup remover Review

18. května 2017 v 18:39 |  Oční odličovače
Cien není nijak drahá značka pěčující kosmetiky. Prodává se v řetězcích Lidl a jeden z jeho pleťových krémů s koenzymem Q10 testoval DTest a vyšel až překvapivě dobře, dokonce lépe, než některé High End značky. Přímo s pleťovými krémy zkušenosti nemám, ale měla jsem a mám několik jiných výrobků, mezi nimi například odličovač očí.
Recenze


No, měl by podle popisu být i na voděodolný makeup. Ten s ním sice odstraníte, ale bez tahání očních víček a dření si líčidel tamponkem se neobejdete. To opravdu žádoucí není, zvláště ne na citlivé kůži kolem očí. Raději na voděodolné líčení používám dvoufázový, olejový odličovač od Yves Rocher, s tím to jde daleko lépe a je jemnější. Tento odstraní běžné líčení docela dobře, ale pořád je třeba trocha úsilí. Mladší pleti to až tak nevadí, ale kolem třicítky bych už raději volila nějaké účinější.

Hodnocení

Úplně špatný není, stojí asi 40 Kč, za tuto cenu jeden nemůže chtít zázrak, takže poměr cena+kvalita více méně odpovídá. Tady asi záleží spíše na financích a preferencích každého, já si ho párkrát koupila kvůli ceně ale znovu už kupovat nebudu, raději se odličuju s něčím, co nedá zbytečně moc práce a tahání za oční okolí.
Hodnotím 3/5.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama