Všem kosmetickým maniakům :D

Nebojte se nechat komentář, tipy na Vaší oblíbenou kosmetiku, rady, nebo cokoliv jiného!

Carmex Original Lip Balm - Review

16. května 2017 v 17:58 |  Balzámy na rty
Carmex je podle jeho oficiálních stránek na světě již od roku 1937, to už je nějaká doba a je to na tomhle balzámku docela vidět. Výrobci vědí, co dělají. Většinou jsem na něj slyšela kladné recenze a ta moje se k nim taky připojí.

Co tvrdí výrobce?

Balzám je léčivý, obsahuje SPF 15 na ochranu rtů proti sluníčku. Snadno se roztírá, pomáhá rty hydratovat a vytváří ochrannou bariéru, jež dovoluje rozpraskaným rtům se rychleji vyléčit. Obsahuje kafr, kakaové máslo a mentol.
Kafr zmírňuje pálení rtů, obsahuje podobnou složku, jako mentol, takže také chladí a dokonce působí antibakteriálně, jako mírné anestetikum.
Kakaové máslo je přírodní hydratační složkou, používá se na léčbu kůže, např. dermatitidy či ekzémů. Chrání proti vnějším vlivům a dehydratací.
Info ze stránek Carmexu.

Recenze

Ještě jsem nevyzkoušela Blistex, o kterém jsem slyšela, že je skoro srovnatelný, ale co se týče balzámů na rty, tenhle to u mne vyhrává na celé čáře. Opravdu jediný balzámek, ze kterého mám pocit že hydratuje do hloubky a něco skutečně dělá, ostatní taky dělají, ale spíš jen povrchově. Některé dokonce i vysušují, což moc dobře nechápu. Jenom je škoda, když budu rejpna, že nezanechává trochu lesk nebo něco, na rtech je neviditelný, ale cítite ho velice dobře. Skutečně ulevuje.

Hodnocení

Je škoda, že ho nejde sehnat v kamenných obchodech, já ho kupuji na dekorativka.cz. Jeho jediné mínus, kromě toho nelesku je, že mi taky dělá občas ten bílý povlak na vnitřní straně rtů, ale to mi dělá skoro všechno.
Hodnotím 4,5/5.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama