Všem kosmetickým maniakům :D

Nebojte se nechat komentář, tipy na Vaší oblíbenou kosmetiku, rady, nebo cokoliv jiného!

Květen 2017

Essence MATT MATT MATT Lip Colors - Review

23. května 2017 v 17:42 Lesky na rty
Úplně mi není jasný, proč se těmto barvám na rty říká "matné lesky", když takovéhle označení nedává moc kloudný smysl. Nicméně jsem na ně byla zvědavá a jeden si koupila, odstín 03 Girl of Today. A jak to s ním vypadá?

imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Alverde BODY BUTTER - Macadamia + Shea butter REVIEW

22. května 2017 v 14:15 Tělová mléka, krémy
Mám v celku problémovou pokožku na rukách, občas dost suchou a trochu se mi dělá ekzém, proto jsem potřebovala nějaký výživný, mastnější krémík, který mi kůži nebude dráždit a promastí ji. Náhodně jsem přišla na tohle Alverde tělové máslo z DMka. A jak to dopadlo?

imagebam.com

Rimmel STAY MATTE Transparent powder REVIEW

22. května 2017 v 12:42 Pudry
Rimmel pudřík jsem už doma měla, ale většinou jemně zabarvený, tak je načase vyzkoušet i ten transparentní, zvláště když jsem na něj slyšela docela dost chvály.

imagebam.com imagebam.comToo Faced - BETTER THAN SEX mascara // Opravdu tak dobrá??

21. května 2017 v 13:14 Řasenky
Nuž moje první a asi na dlouho jediná řasenka z High End koutku pochází z řady kosmetiky Too Faced. Už podle názvu je patrno, že na ni budou kladeny vysoké požadavky. Aby řasenka skutečně dostála názvu "Lepší než sex", měla by být minimálně diamanty posázená! Aspoň to byla moje první reakce. A jak je tomu ve skutečnosti?

imagebam.com imagebam.com


Spring time Nails - Red and Yellow Art

21. května 2017 v 10:54 Různé
Výrazný kontrast barviček ve spojení s nálepkou na nehty vytvořily moc hezký jarní kombo
imagebam.com


imagebam.com

Cien Eye Makeup remover Review

18. května 2017 v 18:39 Oční odličovače
Cien není nijak drahá značka pěčující kosmetiky. Prodává se v řetězcích Lidl a jeden z jeho pleťových krémů s koenzymem Q10 testoval DTest a vyšel až překvapivě dobře, dokonce lépe, než některé High End značky. Přímo s pleťovými krémy zkušenosti nemám, ale měla jsem a mám několik jiných výrobků, mezi nimi například odličovač očí.


BALEA Sprchový Peeling - Pomeranč + Máta // Super kombo na léto :D

18. května 2017 v 17:22 Peelingy
Neskutečně voňavý peelingový sprchový gel za pár korun, to je Balea pomeranč a máta. Tato značka sprcháče umí, to je známý fakt.


AVON Lush Lips Balm Berry - Review

18. května 2017 v 15:11 Balzámy na rty
Jemně barvicí a krásně, ale opravdu krááásně voňavý balzámek, to je Lush Lips od AvonuSupreme Nourishing Lipstick by AVON - Smooth Mocha Review

18. května 2017 v 14:12 Rtěnky
Toto je opravdu jedna z nejzvláštnějších rtěnek, které jsem doteď měla. A zjevně díky jejímu neobvyklému složení nezpůsobuje vůbec nebo jenom v malé míře srážení na vnitřní straně rtů, které mi dělá spousta rtěnek, lesků a balzámů.

imagebam.com imagebam.com


Nail Polishes Reviews - Avon Mark + Trend it up Blues

18. května 2017 v 11:16 Laky na nehty a odlakovače
Venku se dělá krásně, je tedy načase použít barvičky i v líčení. Tentokráte jsem se rozhodla pro kombinaci mátově modré a tyrkysové. Samozřejmě sem rovnou hodím recenzi na oba laky, i když je třeba jí brát trochu s rezervou. Každé z nás sedne jiný lak, každá máme jiné nehty. Mě zrovna docela dost vyhovují laky od Avonu, nyní se tato řada jmenuje Mark.
Tyrkysový lak je od značky Trend it up, která byla do drogerek DM uvedena nedávno. Laky jsou daleko menší než ty od Avonu ale také nesrovnatelně levnější. Jeden vychází asi kolem 60 Kč a za tuto cenu, alespoň tento odstín, co mám já, není špatný.


imagebam.com